lip. 122015
 

Molimo roditelje da dovedu djecu 15 min. prije predviđenog termina, kako bi se izbjegla kašnjenja.

Poželjno je da djeca budu odjevena u rastezljivu odjeću ( ne suknje) koja im neće smetati prilikom plesnog dijela audicije.

Audicija u OŠ Špansko Oranice održava se u dvorani za korektivnu gimnastiku, ulaz sa stražnje strane škole.

Audicija – Prvi razred

 

Klasični balet

Zagorska 16

Ponedjeljak, 15.06.2015.

 

17.30

  1. EMA TODIĆ
  2. NINA PRIŽMIĆ
  3. PETRA KASELJ
  4. LARA MARTIĆ
  5. ISKRA BIŠĆEVIĆ
  6. ANA BJELIŠ
  7. VITO MILKOVIĆ
  8. LEONA TURSAN
  9. JANA PUŠKARIĆ
  10. LUCIJA BATINIĆ
  11. LUCIJA JAGODIĆ
  12. KLARA MUŽEK
  13. ANA KONJEVOD
  14. SARA TEKOVIĆ
  15. MARITA MACHATA
  16. SARA ŠOŠKO

18.30

  1. PAVLA VIŠNJIĆ
  2. MAGDALENA ROGIĆ
  3. JANA KOPRIČANEC
  4. EMA  ČULJAK
  5. ALBERT KARMAN
  6. LEONA ILIJAŠ
  7. ANTONIJA BUČKAL
  8. LARA ŠARLIJA

 

Suvremeni ples

OŠ Špansko oranice

UTORAK, 16.06.2015.

16.00

  1. KAJA JAGAR
  2. NINA MUSTAPIĆ
  3. TARA TOMIĆ
  4. LUCIJA JAGODIĆ
  5. KLARA MUŽEK
  6. LARA ERCEG
  7. LISA RADIČEVIĆ
  8. SARA TENKOVIĆ
  9. ANA PRPIĆ
  10. MARIJA JOKIĆ
  11. MARITA MACHATA
  12. JOSIPA PALIČKA
  13. MARTA JELČIĆ
  14. ANTONIA GALIJANIĆ
  15. MARA ČUSAK
  16. SARA ŠOŠKO
  17. NIKA MENIĆANIN
  18. PETRA VEŠLIGAJ
  19. RITA GRBEŠA
  20. LANA ĐURETIĆ

17.00

  1. ANA ROGIĆ
  2. ANA MARTINEC
  3. IVA GRUIĆ
  4. ISKRA BIŠĆEVIĆ
  5. KARLA ŽIVKO
  6. JELENA BUKVIĆ
  7. ANTEA KOVAČEVIĆ
  8. ANTEA MIŠIĆ
  9. MATEA BABIĆ
  10. VITO MILKOVIĆ
  11. ANJA GABRIĆ
  12. LEONA TURSAN
  13. LARA DAIDŽIĆ
  14. JANA PUŠKARIĆ
  15. LEONARDA CAREVIĆ
  16. ANĐELA MARKOVIĆ
  17. LUCIJA GERM

18.00

  1. EMA TODIĆ
  2. PAVLA ČANČAR
  3. LUCIJA IVIĆ
  4. KATARINA LONČAREVIĆ
  5. NUŠA STRAŠEK
  6. ANITA SABLJAK
  7. JANA KOPRIČANEC
  8. LAURA TOKIĆ
  9. NIKA MARUŠIĆ
  10. GAJA KALOGJERA
  11. MELANI SIROVICA
  12. MAGDALENA LUCIĆ
  13. PAOLA DUIŠIN DŽUNIĆ
  14. NINA PRIŽMIĆ
  15. PETRA JAKUPAK
  16. PAVLA ČABRAJIĆ
  17. PETRA KASELJ
  18. EMILY ZIRDUM
  19. MAJA SOFIA GRBIN

 

Audicija – predškolski pripremni program

Zagorska 16

Srijeda, 17.06.2015.

 

Suvremeni ples

17.30

  1. KARLA MARTINAC
  2. ERIKA LEDIĆ
  3. PAULINA ŠULEKIĆ
  4. MARIJA ŽARKO
  5. MATEA KALEB
  6. MARGITA GERIĆSOFIA STAJČIĆ
  7. HANA LEONA HALPER
  8. EVA ŠOŠKO
  9. PAOLA STUDAK
  10. LEA STUDAK
  11. LANA LAŠKAJ
  12. LUNA STOJANOVIĆ
  13. DORA LOŽNJAK

18.30

  1. MARA ŠPRLJAN
  2. IVA MARKOVINOVIĆ
  3. HANNAH BILANDŽIĆ
  4. LUCIJA RAKAS
  5. EMA GERMOVŠEK
  6. MIA ROGIĆ
  7. EVANGELINA HLADNIK
  8. DINA RAMADANOVIĆ
  9. LAURA MIŠETIĆ
  10. MARIJA SUČIĆ
  11. TONKA PREMAR
  12. MIA ARWEN PRLJIĆ
  13. FRANKA MATOŠEVIĆ
  14. VITA ŠABAN
  15. MAGDALENA KARDUM
  16. EVA TEKOVIĆ

19.30

  1. KRISTINA PAVIČIĆ
  2. LANA ŠTROK
  3. EMA KAJBA
  4. LINA HUSINEC
  5. LANA MARTINOVIĆ
  6. LAURA ŠPEHAR
  7. LUČI ANA PAVELKA
  8. IVANA MICEK
  9. CHIARA KOZJAK-LESIČKI
  10. MARTA KARLOVIĆ
  11. ANA OZANA PRSKALO
  12. JANA KAROLINA KATALINIĆ

Klasični balet predškolski pripremni program

17.30

  1. MARA ŠPRLJAN
  2. HANNAH BILANDŽIĆ
  3. EMA GERMOVŠEK
  4. EVANGLEINA HLADNIK
  5. DINA RAMADANOVIĆ
  6. MARTA LEMIĆ
  7. ERIKA LEDIĆ
  8. LUCIJA ZANKI MUŽEVIĆ
  9. PAULINA ŠULEKIĆ
  10. MARIJA KONJEVOD
  11. LAURA MIŠETIĆ
  12. MARIJA ŽARKO
  13. EVA TEKOVIĆ
  14. MATEA KALEB
  15. DORA LOŽNJAK

18.30

  1. KRISTINA PAVIČIĆ
  2. LANA ŠTROK
  3. EMA KAJBA
  4. LINA HUSINEC
  5. LAURA ŠPEHAR
  6. IVANA MICEK
  7. CHIARA KOZJAK-LESIČKI
  8. MARTA KARLOVIĆ
  9. EVA ŠOŠKO

 

 

  © 2015 Škola za balet i ritmikuOVOJE LINK