lip. 142016
 

REZULTATI AUDICIJE – LJETNI ROK

KLASIČNI BALET

ZADOVOLJILI                     BROJ BODOVA

 

  1. ANA GUDELJ – 33
  2. VERA KREITMEYER – 32
  3. KRISTINA GIBAČ – 32
  4. HANA MITROVIĆ -31 –  Predškolski pripremni program
  5. EMA GRGEC – 31
  6. EVA KELAVA – 30
  7. LARA BEVANDA – 29
  8. MIA ARWEN PRLJIĆ – 29
  9. MAGDALENA PAVLIŠA – 29
  10. MARA ŠPRLJAN – 28 – uvjetni upis u 1. razred
  11. ILKA MEDIĆ – 28
  12. ELLE GRGEC – 27
  13. VEDRANA LANDEK – 27 – uvjetni upis u 1. razred
  14. EVA ŠANDRIĆ – 27
  15. LEONA RADOVČIĆ – 26
  16. EMA GRGEC – 26
  17. IVA VUČKOVIĆ – 25
  18. CHIARA KOZJAK-LESIČKI – 25
  19. RINA ESTER BRANDL – 24
  20. NATALIE BORBAŠ – 24
  21. TOMEA RAJAKOVIĆ – 23
  22. NINA HADŽIOSMANAGIĆ-TADŽIĆ – 22
  23. TIA KOZJAK LESIČKI – 22
  24. ANA VUKOSAVIĆ – 22 – Predškolski pripremni program

 

NISU ZADOVOLJILI

 

  1. EMA KAJBA – 17
  2. ESTERA BERNARDA BATARELO – 17
  3. LUCIJA GAGIĆ – 15
  4. MARIJA KONJEVOD – 15
  5. LAURA VUČKOVIĆ – nije pristupila

 

SUVREMENI PLES

 

ZADOVOLJILI                     BROJ BODOVA

 

  1. HANA KUDUZOVIĆ – 15
  2. MARA ŠPRLJAN – 15 – uvjetni upis u 1. razred
  3. LAURA LOZIĆ – 14
  4. LARA BEVANDA – 14
  5. MATEA BABIĆ – 14
  6. ANA GUDELJ – 14
  7. LORENA KOŠUTIĆ – 14
  8. HELENA ČOBANOV – 14
  9. SUNČICA SAJKO – 13
  10. EVA SLAVIČEK – 13
  11. EMA GRGEC – 13
  12. ADRIANA KAJIĆ – 13
  13. GRETA MUDRINIĆ – 13
  14. LEONA RADANEC – 12 – Predškolski pripremni program
  15. ELENA FUNDIĆ – 12
  16. GITA MARIN – 12
  17. TARA ČIČIN-ŠAIN – 12
  18. IRIS MATEŠIĆ – 12 – Predškolski pripremni program
  19. KATARINA SOMEK – 12
  20. GABRIELA ILIĆ – 11
  21. MATIJA DUĆA – 11
  22. MARINA MAGDIĆ – 11
  23. KRISTINA GIBAČ – 11
  24. MIRTA BUKOVEC – 11
  25. ANA FURJAN – 11
  26. IVA VUČKOVIĆ – 11
  27. LEA MARIČIĆ – 11
  28. MAGDA MUDRINIĆ – 11

 

 

NISU ZADOVOLJILI

  1. MARGITA VIDOVIĆ – 10
  2. DORA HORVAT – 10
  3. TOMEA RAJAKOVIĆ – 10
  4. VIKTORIJA PRIBANIĆ – 10
  5. MAGDALENA MIKEC – 10
  6. MAGDALENA PAVLIŠA – 10
  7. ELLE GRGEC – 10
  8. ANAMRIJA ZADRO – 10
  9. MARIA MORIĆ – 10
  10. TIRINEŠ VESELI – 10
  11. ANJA VUČINIĆ – 10
  12. NOELANI BAN – 10
  13. LANA MATIĆ – 10
  14. BRUNA LJUBIĆ – 10
  15. MIA MUNKAČEVIĆ – 10
  16. ESTERA BERNARDA BATARELO – 10
  17. NEJLA MEHMEDOVIĆ – 10
  18. LAURA OSTOJIĆ – 9
  19. PETRA SUBAT KARDUM – 9
  20. MIRTA VUČKOVIĆ – 9
  21. VEDRANA LANDEK – 9
  22. LANA KOROSTILJ – 9
  23. EMA KAJBA – 9
  24. LUCIJA GAGIĆ – 8
  25. MARIJA KONJEVOD – 8
  26. EMILIJA MARŠANIĆ – 8
  27. NINA MARŠANIĆ – 8
  28. TIA KOZJAK-LESIČKI – nije pristupila

 

 

  © 2015 Škola za balet i ritmikuOVOJE LINK