lip. 152016
 

REZULTATI AUDICIJE ZA PREDŠKOLSKE PRIPREMNE PROGRAME – LJETNI ROK

KLASIČNI BALET

ZADOVOLJILI                     BROJ BODOVA

 

  1. LEDA BERKOVIĆ – 31
  2. MARTA RADULOVIĆ – 29 – stariji pripremni program
  3. PAULA FILEPI – 28 – stariji pripremni program
  4. TARA MEDAR – 28 – 1. razred
  5. MANUELA OSTRMAN – 27
  6. PAULA KLANJČIĆ – 27
  7. MARIJA ZUBAK – 26
  8. MAŠA LUKIN – 25 – 1. razred
  9. FLORA TOLJ – 25
  10. MAŠA KOVAČIĆ – 24 – uvjetni upis
  11. PATRICIA ROGIĆ – 24
  12. TINA PODNAR – 24
  13. NERA TKALČIĆ – 23
  14. MARA ŠIMEK – 22
  15. NINA BOJIĆ – 22 – stariji pripremni program
  16. VITA VINOVČIĆ – 22 – stariji pripremni program
  17. NELA SPAJIĆ – 21
  18. MIREJ ĐUROVIĆ – 21
  19. LARA VUKOVIĆ – 18 – stariji pripremni program

 

NISU ZADOVOLJILI

  1. ANA SIČENICA – 17
  2. EMA BUŠLJETA – 17
  3. DORA BOSANAC – 17
  4. MARTA SORIĆ – 17
  5. NIKA DEŽMAN – 17
  6. ANA BAGO – 16
  7. NELA BRONIĆ – nije pristupila
  8. ANA VUKOVIĆ – nije pristupila
  9. CVITA SORIĆ – nije pristupila
  10. BRUNA PITEŠA – nije pristupila

 

SUVREMENI PLES

 

ZADOVOLJILI                     BROJ BODOVA

 

  1. PAULA FILEPI – 15 – stariji pripremni program
  2. PAULA KLANJČIĆ – 15
  3. TARA NARDELLI – 14
  4. KALINA KORDIĆ – 14 – stariji pripremni program
  5. MAŠA PINTARIĆ – 14 – stariji pripremni program
  6. MAŠA GAJIĆ – 14 – stariji pripremni program
  7. VIDA SLEMENŠEK – 14
  8. NINA PRLIĆ – 14
  9. LENA SMAILBEGOVIĆ – 13
  10. LANA MAMUZIĆ – 13
  11. KLARA SKOKO – 13
  12. MARIJA ZUBAK – 12
  13. NIKA PARLOV – 12
  14. MARTA RADULOVIĆ – 12
  15. LARA ČABRAJA RUKAVINA – 12
  16. JONA JADRIJEVIĆ CVRLJE – 12
  17. EVA SOVIĆ – 12
  18. NINA BENKO – 11
  19. FLORA RASPUDIĆ – 11

 

NISU ZADOVOLJILI

 

  1. MARTA SORIĆ – 10
  2. MIREJ ĐUROVIĆ – 10
  3. VITA VINOVČIĆ – 10
  4. JURJA LABURA – 10
  5. NUŠA AUGUSTINI – 10
  6. ANA SIČENICA – 10
  7. MARIJA ALJINOVIĆ – 10
  8. HANA PERKOVIĆ – 10
  9. LANA MARINKOV – 10
  10. PATRICIA ROGIĆ – 9
  11. MARA ŠIMEK – 9
  12. FLORA TOLJ – 9
  13. RICARDA STANKOVIĆ – 9
  14. NIKOL ŠARONJA – 9
  15. NELA SPAJIĆ – 9
  16. MAŠA KOVAČIĆ – 9
  17. MARTA MAVER – 9
  18. LARA VUKOVIĆ – 9
  19. NINA BOJIĆ- 9
  20. KATARINA SERTIĆ – 8
  21. VERONIKA ŠTEFANAC – 8
  22. CVITA SORIĆ – nije pristupila
  23. NELA BRONIĆ – nije pristupila
  24. ANA VUKOVIĆ – nije pristupila
  25. EMA MATOŠEVIĆ – nije pristupila

 

  © 2015 Škola za balet i ritmikuOVOJE LINK